O dilerstwie

Przedsiębiorstwo RTS Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem Renault od ponad 25 lat. Jest to jedna z pierwszych koncesji tej marki w Polsce. Obecnie spółka RTS jest również autoryzowanym koncesjonariuszem marki Dacia. Jako spółka prawa handlowego przedsiębiorstwo funkcjonuje od 31.07.2013 r. Renault to marka, która na elbląskim, lokalnym rynku jest dobrze znana. Pojawiła i zakorzeniła się tutaj już w latach 90. - od tego momentu nieprzerwanie zyskuje nowych sympatyków oraz klientów.

universdacia-980x388-v2-home.jpg

O nas

Od ponad 25 lat samochody Renault i Dacia można znaleźć w pobliskim Kazimierzowie, gdzie mieści się salon tego francuskiego lidera. Salon ten posiada wiernych i lojalnych klientów, którzy wymieniają samochody regularnie w obrębie marek oraz stale korzystają z obsługi serwisowej.

Znajdziecie tutaj gamę najnowszych aut obu tych marek, które można obejrzeć i sprawdzić podczas jazdy próbnej. To świetna okazja do tego, aby samemu przekonać się, jak działa "francuska myśl techniczna" w praktyce i dlaczego modele wychodzące spod szyldu Renault i Dacia są tak wygodne.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje :

 • Sprzedaż samochodów nowych RENAULT (osobowe i dostawcze)
 • Sprzedaż samochodów nowych DACIA
 • Sprzedaż samochodów po demonstracyjnych Renault i Dacia
 • Sprzedaż samochodów używanych Renault i Dacia oraz innych marek
 • Odkup samochodów używanych (wszystkich marek)
 • Usługi finansowania zakupu samochodów: kredyt, leasing, najem
 • Usługi ubezpieczenia samochodów nowych i używanych
 • Usługi ubezpieczenia: majątek, podróże, życie
 • Serwis mechaniczny Renault oraz inne marki
 • Serwis blacharsko – lakierniczy (likwidacja szkód) wszystkie marki
 • Sprzedaż części zamiennych
 • OSKP (okręgowa stacja kontroli pojazdów)
 • Myjnia ręczna
 • Sprzedaż akcesoriów Renault/Dacia

W salonie znajduje się dział nowych samochodów dostępnych od ręki, które można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto obecny jest dział samochodów używanych – wśród nich można znaleźć perełki, które mogą być prawdziwą okazją. Zapraszamy do naszego salonu – warto umówić się na spotkanie, gdyż osoby, które pracują w tym miejscu to prawdziwi pasjonaci, którzy temat znają od podszewki. Ich wiedza, doświadczenie oraz znajomość rynku sprawia, że potrafią umiejętnie dobrać odpowiedni model samochodu do potrzeb klienta, który z salonu wyjdzie zadowolony, z poczuciem efektywnie spędzonego czasu.

Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych zapewnią szeroki zakres ochrony zarówno dla użytkowników samochodów nowych i używanych nawet do 10 roku eksploatacji i obejmują zakresem: OC, AC, NNW, ZK oraz bogaty Assistance

Autoryzowany serwis obu marek, w którym dokonasz m.in. przeglądów okresowych, napraw gwarancyjnych, montażu dodatkowych elementów. To tu doświadczeni specjaliści sprawdzą go pod każdym względem i naprawią nawet najbardziej skomplikowaną usterkę. Kompetencje oraz wiedza są tu kluczowe, gdyż dzięki temu możemy zmierzyć się z każdym, nawet największym wyzwaniem. Tutaj obsługa jest zawsze na najwyższy poziomie, czego efektem jest nagroda za „Najlepszą Jakość Obsługi” w Polsce za 2019 rok.

Klienci mogą tu także dokonać napraw w serwisie blacharsko – lakierniczym, a ich zakres jest szeroki. Współpracując z licznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi istnieje możliwość likwidacji szkody niemalże wszystkich marek.

Miejsce to może również się poszczycić obecnością Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Zespół diagnostów, z wiedzą i odpowiednimi umiejętnościami, jest w stanie przeprowadzić kompleksową kontrolę samochodów osobowych, ale także ciężarowych i autobusów, motocykli czy ciągników oraz wielu innych.